Монтаж, налагодження та обслуговування пожежної сигналізації

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 home
 
номери телефонів: (057) 343-71-11, (057) 343-51-11
 

Першорядним елементом в системах безпеки будь-якого підприємства або житлового приміщення є пожежна сигналізація.
На сьогодні, будь-якому підприємству й офісу вкрай необхідно мати подібну систему. Такі правила нам диктують з одного боку - бажання власників убезпечити життя й здоров'я працівників, і своє майно, з іншого - жорсткі державні стандарти і нормативи ДСНС України. Пожежна сигналізація, перш за все, призначена для своєчасного виявлення стихії на початкових стадіях загоряння і подачі сигналу тривоги на пульт охорони.

Як результат еволюції таких систем безпеки, стала автоматична пожежна сигналізація.
Така система на додаток до основних функцій, запускає систему оповіщення людей про пожежу, а якщо в будинку є установка автоматичного пожежогасіння — її також. Це система швидкого реагування при пожежах та автоматизована реакція на виникнення осередків задимлення або горіння, виявлені протипожежними датниками.
Для своєчасного виявлення загоряння в зоні під охороною виникає потреба встановити велику інтегровану систему. Такі системи являють собою складні комплекси технічних засобів, і для їх створення потрібні:
- пожежна сигналізація,
- охоронна сигналізація,
- відеоспостереження.

Наша компанія має всі можливі системи для встановлення, щоб забезпечити безпеку не тільки під час виникнення стихійного загоряння, але й від імовірних пограбувань або незаконних проникнень на територію. Нам під силу створювати та встановлювати якісні й надійні, пов'язані між собою автоматизовані системи безпеки, зокрема пожежної. КП "Харківспецсервіс" виконує повний комплекс робіт (проєкт, монтаж, налагодження, обслуговування) з пожежної сигналізації.

Ми надійно захистимо життя співробітників і майно вашої компанії.

© 2023 ХарківСпецСервіс. Усі права захищені.