Монтаж протипожежних воріт, дверей

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 
montazhprotivopozhdverey
 
номери телефонів: 067 574 92 82
 

dver

Установлення металевих дверей і воріт, як складова частина комплексного забезпечення пожежної безпеки, може багаторазово підвищити захищеність будь-якого об'єкта від пожежі. Завдяки особливостям своїх конструкцій, протипожежні двері й ворота здатні не тільки надійно запобігти поширенню вогню, але й уберегти людей від задухи чадним газом, що є основною причиною трагедій при виникненні надзвичайних ситуацій. Але і тут не все так просто, як може здатися, адже питання якості виконання та монтажу протипожежних дверей відіграє значну роль.

Серед нашого асортименту можна вибрати саме те, що потрібно вам, а також отримати професійну консультацію: протипожежні вхідні двері та естетичні засклені міжкімнатні двері для офісів, ворота двійчасті й відкатні протипожежні для складських і виробничих приміщень, автостоянок та ін. Правильно обравши оптимальний варіант, ви зможете підвищити пожежну безпеку об'єкта з вигодою для свого бюджету. І це жодною мірою не погіршить естетичні якості. Наша продукція відповідає нормам і стандартам з межею вогнестійкості - 30 хвилин.

У сферу діяльності нашої компанії входить не тільки виробництво металевих та засклених протипожежних дверей і воріт, але також і послуги з їх доставлення (вони вимагають особливих умов транспортування) і встановлення. Ми готові надати весь необхідний комплекс послуг, вартість яких оптимальна й вигідна для всіх наших клієнтів.

Повний перелік професійних послуг від виробництва до монтажу протипожежних воріт і дверей будь-якої конструкції у найкоротші терміни за вигідною ціною - гарантія вашої безпеки, взаємовигідного та плідного співробітництва.

Сертифікати:

dver m

montag dver m

© 2023 ХарківСпецСервіс. Усі права захищені.