Виконання робіт з техногенної безпеки

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
tehnogenbezopasn
 
номери телефонів: 067 575 32 07
 

Системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій (РВНС) встановлюють на об'єктах підвищеної небезпеки з метою своєчасного виявлення на них загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення персоналу й населення, яке потрапляє в зону можливого ураження, а також аварійних і чергових рятувальних служб ДСНС.

На гідротехнічних спорудах Дніпровського та Дністровського каскадів і в зонах їх можливого катастрофічного затоплення, на атомних електростанціях, у зонах магістрального аміакопроводу, нафто- і газопроводу створюються і функціонують автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та спеціальні системи оповіщення.

На об'єктах з масовим перебуванням людей створюються і функціонують об'єктові системи оповіщення.

Принцип роботи систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій

Системи РВНС виявляють надзвичайну ситуацію ще на етапі, коли з'явилася тільки небезпека її виникнення, і сповіщають про це обслуговуючий персонал або відповідні служби. Крім того, системи РВНС дозволяють точно локалізувати джерело тривоги, тим самим прискорюючи роботи щодо запобігання аваріям.
Порядок розвитку надзвичайної ситуації можна схематично описати такими стадіями: спершу настає докритичний стан, потім критичний, далі - аварійний, а вже він здатний перерости безпосередньо в надзвичайну ситуацію. Системи РВНС покликані виявляти стани ще на етапі досягнення докритичних і критичних показників.

Для цього за допомогою особливих датників здійснюється цілодобовий контроль над певними параметрами. На промислових підприємствах контролюються потенційно небезпечні параметри технічного процесу, у громадських будівлях - стан тримальних конструкцій, їх найменший зсув. Системі задають параметри норми, а також докритичний і критичні значення. Якщо датник фіксує будь-яке відхилення від норми - він подає сигнал на пульт оператора, а також включається світлове та / або звукове оповіщення.

Система РВЧС працює цілодобово й безперебійно, постійно перевіряючи саму себе на відсутність неполадок.
При виявленні докритичних або критичних значень на виробничих процесах система може автоматично вмикати або вимикати обладнання.

Одна з особливостей систем РВНС полягає в модульному принципі їх побудови. Це означає, що ви завжди зможете підібрати набір обладнання, оптимальний для вашого об'єкта, і матимете змогу в будь-який момент доповнити систему новими модулями або здійснити їх заміну.

Порядок упровадження систем РВНС на об'єкті

Компанія «ХСС» виконує повний спектр робіт з встановлення та запуску систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій. Ми здійснюємо такі види робіт:
- проведення ідентифікації потенційно небезпечних об'єктів та об'єктів підвищеної небезпеки з оформленням розрахунків для складання повідомлення за формою ОПН-1;
- підготовка необхідних матеріалів для оформлення в Держпраці (Держгірпромнагляді) свідоцтва про державну реєстрацію об'єкта підвищеної небезпеки;
- упорядкування та складання планів локалізації, ліквідації аварійних ситуацій і аварій об'єктів підвищеної небезпеки;
- розроблення технічного завдання на проєктування, робочого проєкту автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення;
- монтаж автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення;
- підготовка документів, організація супроводу в метрологічній повірці та атестації обслуговування;
- цілодобове спостереження за тех. станом системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення на пульті централізованого спостереження;
- передавання тривожних повідомлень про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на систему централізованого пожежного та техногенного спостереження ДСНС.

КП «Харківспецсервіс» працює тільки з сертифікованим обладнанням, а професіоналізм наших співробітників підтверджено всіма необхідними ліцензіями й дозволами. Це дає змогу гарантувати якісний результат та дозволило нам здійснити монтаж на складних об'єктах Харкова та області, таких як:

1. ПрАТ «Хладопром»

2. Пивзавод «Рогань» Харківське відділення. СанІнБев Україна

3. ТОВ "Харківський м'ясокомбінат"

4. ПАТ «Харківський жировий комбінат»

5. ТОВ "Карпатигаз"

Довіривши установку систем РВНС нашим фахівцям, ви будете позбавлені будь-яких турбот щодо вибору оптимального обладнання, надійних постачальників і відповідальних монтажників. Усе це перейме на себе КП «Харківспецсервіс», виконавши повний комплекс робіт.

© 2023 ХарківСпецСервіс. Усі права захищені.