Про нас

Про компанію

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Сервіс проти вогню й диму

 

Аналізуючи ринок протипожежних товарів і послуг Харківщини та України в цілому, неодмінно стикаєшся з серйозним гравцем на цьому полі - Колективним підприємством «Харківспецсервіс», яке було створено ще 1998 року. За довгі роки існування підприємство освоїло практично всі напрямки протипожежного захисту, отже пропонує своїм клієнтам комплексні рішення «від і до», а не тільки виконання якого-небудь одного виду робіт.

Вибираючи партнерів, поважних підприємців у першу чергу цікавить пакет замовлень претендентів на співпрацю. Тож почнемо наш розгляд саме з цього питання.

Замовниками протипожежних послуг КП «ХСС» є такі відомі компанії як «Укртелеком», «Київстар», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, корпорація «Бісквіт-Шоколад». Саме «ХСС» довірили охорону своїх об'єктів банкіри «Національного банку України», «ПриватБанку», «Мегабанку» і «Ощадбанку України». Мережі супермаркетів: «Брусничка», «АТБ», «Дигма», «Фоззі» та великі виробничі підприємства: «Укргазвидобування», ФК «Здоров'я», «Харківський жировий комбінат» - теж звернулися саме до нас.

Чим же приваблює таких серйозних клієнтів цей харківський бренд? В арсеналі «ХСС» практично весь спектр протипожежних послуг і товарів. Починаючи від вогнезахисного обробляння дерев'яних і металевих конструкцій, що не дає пожежі «розгулятися» в тому чи іншому будинку, а якщо пожежа там все ж почалася - уповільнюють процес руйнування. І закінчуючи проєктуванням та монтажем складних систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей. У «ХСС» можна купити пожежний багор, а можна - замовити роботизовану мережу забезпечення безпеки підприємства, яка сама здатна впоратися з гасінням пожеж і загорянь на початковій стадії, навіть без участі людини. У підприємства є фахівці, які займаються експертизою проєктів будівництва та реконструкції об'єктів на відповідність вимогам нормативів з пожежної та техногенної безпеки. Рекомендації та поради фахівців-професіоналів допомагають уникнути помилок, які згодом могли б обернутися забудовнику колосальними збитками.

Найголовніше, що може запропонувати клієнтам «Харківспецсервіс» - це досвід співробітників. Серед персоналу компанії не знайдеш людей випадкових, набраних, як то кажуть, «з вулиці». Переважна більшість - фахівці з величезним стажем, які відбули службу в пожежній охороні та інших структурах, пов'язаних з безпекою, мають багатий досвід гасіння вогню, облаштування протипожежного захисту. Серед персоналу є навіть учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, чий досвід запобігання надзвичайним ситуаціям і боротьби з їх наслідками дійсно унікальний. У звичайному магазині вам продадуть будь-який товар. Продадуть - і все, йдіть, користуйтеся, як хочете. Тут же є кому підказати, пояснити вам, в яких ситуаціях і як використовувати те чи інше пожежне обладнання, наприклад, вогнегасник. І розповідати про це буде фахівець, який застосовував такі засоби при гасінні реальних пожеж, який брав участь в десятках, якщо не сотнях, рятувальних операцій. Звичайні фірми встановлюють сигналізацію так, як захочеться клієнту - аби він був задоволений, тут же - розповідають і наводять приклади реальних трагедій, що буває, якщо обладнати системи протипожежної автоматики неправильно, невідповідно до правил та норм.

У людини, яка побувала в епіцентрі реальної аварії або катастрофи, дійсно змінюється погляд на багато речей, змінюється ставлення до питань безпеки й захисту. «Харківспецсервіс» пропонує клієнтам використовувати досвід фахівців, що вже пройшли горно аварій і катастроф, а не напрацьовувати свій власний, ціною втрат і трагедій ...

 

Наша довідка:

«ХСС» є членом Українського союзу пожежної та техногенної безпеки.

Компанія пропонує такі види послуг:

 • Комп'ютерне проєктування автоматичних установок пожежної та охоронної сигналізації, установок систем оповіщення про пожежу, а також автоматичних систем пожежогасіння (водяного, газового, порошкового, пінного, аерозольного.
 • Монтаж систем автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння.
 • Будівництво, ремонт, очищення та перевірка печей, коминів, димоходів, димових і вентиляційних каналів (тел. 057 720 22 47, 098 783 13 21).
 • Оцінка протипожежного стану приміщення, будівель, територій, технологічних процесів виробництва, відповідності протипожежним вимогам чинних нормативних актів з питань пожежної безпеки.
 • Вогнезахисне обробляння деревини, металевих конструкцій і кабельної продукції сертифікованим засобом.
 • Монтаж й обслуговування пристроїв блискавкозахисту.
 • Монтаж протипожежних воріт, дверей, димових люків з межею вогнестійкості 0,5 - 1,0 години.
 • Електротехнічні вимірювання:
  • опору ізоляції електричної проводки, кабельних ліній електрообладнання;
  • опору контуру заземлення та блискавкозахисту;
  • вимірювання параметрів електрозахисту відповідно до вимог Енергонагляду, Державного пожежного нагляду та Держпраці України.
 • Реалізація протипожежного обладнання гуртом і вроздріб. Роздрібний продаж здійснюється в магазині пожежно-технічного обладнання «Захист» (майдан Героїв Небесної Сотні, 30).
© 2023 ХарківСпецСервіс. Усі права захищені.